چگونگی استفاده از لمینت دندان بدون تراش دندان نوزده/اردیبهشت

لمینیت دندان از پرطرفدارترین و بهترین روش هایی که برای زیباتر شدن دندان به کار میرود است

لمینت دندان بدون تراش
یکی از دغدغه ها و افکاری که بسیاری از افراد و مشغول می کند زیبایی دندان است و همیشه برای رفع این مشکل تلاش می‌کنند به این دلیل که خیلی افراد و حتی دندانپزشکان اعتقاد دارند که جذابیت بیشتر با لبخندی زیبا به دست می آید.
لمینیت دندان از پرطرفدارترین و بهترین روش هایی که برای زیباتر شدن دندان به کار میرود است احتمالاً از خود بپرسید که لمینت دندان چیست؟
لمینت دندان یا لامینت یک پوسته نازک از جنس سرامیک است و به سطح بیرون دندان‌ها چسبیده می‌شود و باعث پوشاندن رنگ نامناسب یا فرم و شکل نامرتب دندان‌ها می‌شود. راه های بسیار متعددی به کمک لمینیت برای زیباتر شدن دندان ها وجود دارد که در دندانپزشکی کرج انجام می‌شود ولی لمینیت دندان بدون تراش دندان یکی از بهترین روشها است که در سراسر دنیا هم انجام می‌شود. در گذشته دندانپزشک برای قرار دادن لمینت بر روی دندان بیمار باید دندان را میتراشید ولی با پیشرفت علم دندانپزشکی لومینیرز یا همان لمینیت دندان بدون تراش به کمک دندانپزشکان آمده تا بتوانند در کنار استحکام و قدرت بالایی که به دندانهای بیمار می‌دهند ظرافت و زیبایی را نیز داشته باشند. دقت داشته باشید که برای لومینیرز هم باید قالب گیری انجام شود و لمینیت در لابراتور ساخته شود و فقط مرحله تراشیدن دندان مانند گذشته نیست.
لمینت دندان بدون تراش دندان
درست است که ما برای زیبا تر شدن دندان هایمان به دندانپزشکی زیبایی مراجعه می‌کنیم ولی نباید از سلامت دندان ها غافل شویم و چیزی که برای بیمار از همه مهمتر است سلامت دندان و آسیب ندیدن آن است. اگر به دندانپزشک متخصص و باتجربه مراجعه کنید هیچ آسیبی به دندان های شما وارد نمیشود ولی باید بدانید که برای لمینیت دندان یکی از مواردی که آسیب وارد می‌کند به دندان ها تراشیدن دندان است زیرا با تراشیدن دندان، دندان آسیب می بیند و به همین دلیل دندان اگر تراشیده شود در روش های مختلف درمانی و زیبایی این ماده مهم برای دندان ها سالم می ماند.
دندان تراش خورده را بعد از پیش آمدن مشکل برای لمینت نمی‌توان تغییر داد و باید از دوباره لمینت شود در حالی که اگر تراش روی دندان در مرحله نهایی کردن انجام نشود به هر دلیلی در آینده لمینت دندان بردارید بافت آن سالم است. این موارد جزئی از مهم بودن مسئله نتراشیدن دندان بود حتماً توجه داشته باشید لمینیت دندان بدون تراش دندان توسط پیشرفته‌ترین شرکت‌هایی که در زمینه لمینیت دندان فعالیت می‌کنند معرفی شده است و اگر توسط کلینیک دندانپزشکی متخصص انجام شود دندان های زیبا و هم سالم را برای شما به همراه دارد.

نظرات

نظر خود را اضافه کنید